Vesele nogice so tekle že devetič!

Prav ste prebrali.  V nedeljo, 19. junija 2022, smo v Laškem, ponovno, tokrat že devetič, tekli za dober namen. Za vse tiste in skupaj tistimi, ki sami tega ne zmorejo.

Vzdušje je bilo neverjetno. Pozitivna energija in dobra volja vseh, ki ste se nam tega dne pridružili, nas je navdihnila in nam dala moč za nove izzive.

Tek smo, tudi letos, speljali s pomočjo naših zvestih donatorjev, ki so poskrbeli za bogate nagrade za tekače in dobitke dobrodelnega srečelova Ujemi nogico. Pridne roke naših prostovoljcev pa so skrbele, da je “teklo” vse kot po maslu.

Seveda pa nismo samo tekli. Male živali iz „Malih zverinic“ so razveseljevale male in velike obiskovalce našega dogodka. Lahko so jih božali in jih cartali.

Društvo ŠMOCL je poskrbelo, da se nas je odlično slišalo daleč naokrog in da smo lahko v otroški predstavi Pravljičarne z naslovom Čarovničkin prvi čarobni urok izvedeli, v kakšni zadregi se lahko znajde mlada čarovnica, ki ima težave pri izgovarjanju težkih besed.

Program pa je izvrstno povezovala Nina Pader Topole. Da so bili naši tekači res dobro pripravljeni in ogreti za tek poskrbeli godbeniki Vaške godbe Vrh nad Laškim. Med tekom pa so na tekače budno pazili  in jih usmerjali člani PGD Vrh nad Laškim.

Niso manjkale slastne palačinke in ledeno presenečenje – sladoledne lučke Ljubljanskih mlekarn, ki smo jih delili prav vsem na prizorišču dogodka.

Z vplačilom donacije je vsak lahko “ujel nogico” in prejel bogato darilo naših zvestih donatorjev ter tudi na takšen način prispeval sredstva za pomoč otrokom s posebnimi potrebami.

Da bodo spomini na naš 9. dobrodelni tek Vesele nogice tečejo res nepozabni, sta neumorno skrbela Boris Vrabec in Matjaž Pinter. Vabimo vas, da si ogledate galerijo utrinkov, ki sta jih posnela.

ISKRENA VSEM IN VSAKEMU POSEBEJ, KI STE PRIPOMOGLI K TEMU, DA JE NAŠ 9. DOBRODELNI TEK USPEL!

Z vašo pomočjo smo zbrali kar 2.541,61 €, ki jih bomo namenili za pomoč otrokom s posebnimi potrebami in njihovim družinam.

V prihodnosti pa nas čakajo novi izzivi in projekti. Skupaj z vsemi vami in podporo vseh vas pa vemo, da bomo vedno korak naprej, za tiste, ki nas potrebujejo.

V čast in veselje nam je, da so letos prireditev Vesele nogice tečejo podprli:

AquaRoma

in mediji