Donacije

Z vašo pomočjo bodo naši otroci zmogli več. Za prostor, opremo in terapije je potrebno plačevati. Zato potrebujemo vašo pomoč. Prosimo vas, da nam pomagate v obliki denarnih sredstev, ki jih bomo namenili za opravljanje poslanstva društva.

Lahko pa se odločite tudi za botrstvo in kot boter izbranemu otroku pomagate z zneskom, ki ga določite vi in mu tako omogočite izboljšanje kakovosti življenja. Pri donaciji za točno določenega otroka prosim pri namenu nakazila navedite ime in priimek otroka kateremu znesek namenjate.

Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na telefonski številki 041/610-284 ali preko elektronske pošte: drustvo.veselenogice@gmail.com.

Za vašo pripravljenost, da nam pomagate, se vam otroci in starši že vnaprej zahvaljujemo.

Donatorska sredstva zbiramo na transakcijskem računu društva. Pri plačilu donacije uporabite naslednje podatke:

Ime in naslov prejemnika:
Društvo Vesele nogice
Trubarjevo nabrežje 1a, SI-3270 Laško

IBAN: SI56 0400 1004 6527 688 odprt pri Novi KBM d.d.

BIC: KBMA SI 2X,

spremenjen s 1. 1. 2021 zaradi združitve bank Nove KBM in nekdanje Abanke.

Koda namena: char
Namen nakazila: Donacija, IME in PRIIMEK ali NAZIV PODJETJA
Sklic ali referenca: SI00 740

Društvu Vesele nogice pa lahko sredstva donirate tudi preko spletnega plačilnega sistema Paypal.<