Vesele nogice praznujejo!

Danes je za nas prav poseben dan. S ponosom praznujemo 8 let uspešnega delovanja. A naših uspehov brez trdega dela, podpore in zaupanja Vas: članov, sponzorjev, donatorjev, prostovoljcev in prijateljev društva Vesele nogice,  ne bi bilo.

Iskrena hvala vsem in vsakemu posebej! Skupaj z vami gremo novim zmagam naproti v boju za boljši jutri oseb s posebnimi potrebami in njihovih družin!

Pri uresničevanju naših ciljev in poslanstva nam lahko pomagate z donacijo na TRR društva SI56 0510 0801 5403 204, BIC: ABANSI2XXXX, s SMS-sporočilom z geslom NOGICE ali NOGICE5, poslanim na številko 1919 ali pa z donacijo preko storitve PayPal.