Predavanje “Uvod v ABR metodo”

V Laškem se je 9.1.2014 odvijalo prvo predavanje, ki ga je organiziralo Društvo Vesele nogice. Na predavanju je bil predstavljen najnovejši pristop k rehabilitaciji oseb s posebnimi potrebami. Namen predavanja je bil, da tako starše otrok s posebnimi potrebami, kot tudi zdravstveno osebje obvestimo o najnovejših odkritjih na področju obvladovanja motorike človeškega telesa.

Te ugotovitve so bile vključene v ABR metodo. Na predavanju je bilo predstavljeno, kako lahko starši doma preko ABR programa – metode, uporabljate to znanje za krepitev procesa rehabilitacije svojih otrok.

Metodo ABR sta predstavila predavatelja  ABR tehnike:

  • višji delovni terapevt in ABR inštruktor Vladimir Dobrijević
  • višji delovni terapevt in ABR inštruktor Slobodan Vujasić.

Predavanje so seveda omogočili naši sponzorji, katerim se jim iskreno zahvanjujemo.

Več o ABR metodi si lahko preberete tukaj.