Otvoritev novih prostorov v Laškem (17. november 2012)

Z velikim veseljem vam sporočamo, da smo uspešno speljali otvoritev prvih prostorov našega društva namenjenih za fizioterapijo.

Zahvaliti se moramo vsem, ki ste nas počastili s svojim obiskom v tako velikem številu. To nam je dalo nov zagon in spodbudo, da nadaljujemo s svojim delom za uresničitev zadanih ciljev.

Še enkrat smo dobili potrditev, da smo na pravi poti.

Zahvaliti se moramo vsem, ki so nam pomagali s svojimi donacijami, svojim prostim časom in s svojo pozitivno energijo, da lahko otroci s posebnimi potrebami iz Laškega in okolice aktivno vadijo in telovadijo, se družijo in igrajo v prostorih opremljenih z ustrezno opremo. Vsem staršem otrok s posebnimi potrebami ste pokazali, da niso sami in da vas je veliko, ki nam želite pomagati, kar ste tudi potrdili in dokazali s svojimi dejanji.

 

Več o dogajanju na otvoritvi si poglejte v prispevkih medijev.