Donacija 7. dobrodelnega golf turnirja Anžeta Kopitarja Veselim nogicam

Včasih besede zahvale, s katerimi bi izrazili svoje občutke hvaležnosti, še zdaleč niso dovolj. Ponosni in veseli smo, da naša prizadevanja za boljši jutri otrok s posebnimi potrebami opazijo ugledna podjetja, uspešni športniki in posamezniki. Zato nam je še posebej v izjemno čast, da smo med prejemniki donacij 7. dobrodelnega golf turnirja Anžeta Kopitarja.

Spoštovana gospod Kopitar in gospod Pečečnik HVALA za zaupanje!

Iskrena hvala vsem, ki ste prispevali svoje dragocenosti za licitacijo, “udarjali” in licitirali za dober namen in seveda vsem, ki ste nesebično podarili sredstva za naše otroke, ter s tem izkazali podporo in zaupanje v naše delo.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste poskrbeli, da je bil sobotni večer resnično nepozaben. Hvala za odlično organiziran dogodek, kjer smo se lahko vsi prijetno uživali in se  tudi do solz nasmejali.

Prejeta sredstva bomo  porabili za izvedbo projekta Zvesti donator, ki bo z vašo pomočjo  še bolj zaživel. Z njim bomo lahko zagotovili brezplačne terapevtske obravnave, nabavo terapevtskih pripomočkov in opreme in s tem pomagali otrokom s posebnimi potrebami ter njihovim družinam brez, da bi se morali oni sami izpostavljati v javnosti.

Besede gospoda Pečečnika, ustanovitelja in lastnika Skupine Interblock, ki je hkrati tudi glavni organizator in pokrovitelj dogodka:

“Nihče ni tako velik,

da ne bi potreboval pomoči,

in nihče ni tako majhen,

da je ne bi mogel nuditi.”

(Kralj Salomon)

»Kot dobro uigrani tandem z Anžetom že peto leto zapored vztrajno dokazujeva, da dobrodelnost krepi solidarnost in nahrani srca.

Počaščena sva, da naju vsi sodelujoči odprtih rok zvesto podpirajo ter krepijo zavedanje, da ni potrebno veliko, da je svet lepši. Sredstva zbrana na letošnjem dogodku bodo vlila novo upanje pod okriljem Ustanove Rdeča Žoga in s skupnimi močmi smo na pomoč priskočili kar lepemu številu prejemnikov: Društvu za pomoč osebam z motnjami v razvoju “Vesele nogice”, Društvu za pomoč osebam z motnjami v razvoju “Namesto pike vejica”, Pediatričnemu oddelku Splošne bolnišnice Jesenice, Zvezi Prijateljev Mladine Ljubljana Moste Polje za projekt Mladi in Evropa ter omogočili bodo vikend tabor ogroženim družinam ter mladim talentiranim športnikom.

Vsako leto je več tistih, ki nas potrebujejo in vesel sem, da se znova in znova odzove toliko posameznikov, podjetnikov in športnikov v zavedanju, da so na svetu še ljudje, ki potrebujejo našo pomoč!«

Nekaj utrinkov iz 7. dobrodelnega golf turnirja sta v fotografije ujela Andrej Križ in Tadej Majhenič.