Vesele nogice so ponovno tekle za dober namen!

Ko se združijo mladostna energija, odlična ideja, tradicija in posamezniki, ki s svojimi dejanji potrjujemo, da skupaj res zmoremo več, lahko iz tega nastane samo nekaj pozitivnega in dobrega. In tako je naše čudovito mesto Laško za eno nedeljsko dopoldne postalo “dobrodelno”. V društvu Vesele nogice smo hvaležni, da smo bili lahko soorganizator tega dogodka, katerega del je bil letos tudi dobrodelni tek Vesele nogice tečejo. Skupaj smo dokazali, da dobrodelnost niso le besede.

Seveda dogodka Dobrodelno Laško ne bi bilo brez glavnega organizatorja Laški akademski klub in vseh drugih, ki ste, na kakršenkoli način, a zelo pomembno, prispevali, da je dogodek uspel. Iskrena hvala Društvo Šmocl za tehnično podporo in ker nam vedno omogoča, da se nas odlično sliši daleč naokrog, Male zverinice, da smo jih lahko božali in se z njimi crkljali ter podjetju Eggos, ki vsako leto poskrbi, da so zbrane donacije zabeležene v davčni blagajni. Hvala tudi zaposlenim v kuhinji Thermane Laško, kjer delajo najboljšo maso za palačinke, gospodu Gregorju Avdiču za izposojo plošče za peko palačink, gospodu Boris Vrabec za nepozabne fotografije, PGD VRH NAD LAŠKIM za pomoč varovanju tras in seveda vsem nepogrešljivim in zvestim prostovoljkam in prostovoljcem, ki ste nam pomagali pri izvedbi dogodka. Iskrena hvala vsem, ki ste dogodka udeležili in tekli za naša Živo in Andraža. Z vašo pomočjo smo zbrali 1.031,00, ki jih bomo v celoti namenili za njune terapije.

Prepričani smo, da bo prireditev Dobrodelno Laško postala tradicionalna in da se v prihodnjem letu srečamo spet.

Se vidimo!

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.