Podpora poslovnih partnerjev podjetja Lufthansa City Center programu Zvesti donator

Podjetje Lufthansa City Center je med 2. in 5. novembrom v Portorožu priredilo letno generalno skupščino »Lufthansa City Center General Assembly«, ki se jo je udeležilo okoli 440 članov mreže Lufthansa City Center (LCC) iz kar 70 držav, predstavnikov podjetij turistične industrije, predvsem pa lastnikov in direktorjev nemških, evropskih in globalnih turističnih podjetij pod franšizo Lufthansa City Center. V okviru tega dogodka pa je v petek, 3. novembra,  v organizaciji STO za udeležence dogodka v skladišču soli Monfort potekal večerni dogodek s predstavitvijo Slovenije ter izbrano kulinariko. Dogodek je imel tudi dobrodelno noto, saj se je na njem, na povabilo podjetja Lufthansa City Center, predstavilo naše društvo.

V veliko čast nam je, da smo lahko na tako velikem dogodku predstavili delovanje našega društva in svoje načrte za prihodnost, še posebej pa to, da so nam udeleženci na večeru prisluhnili in izkazali zaupanje z radodarno donacijo.