Predstavitev prog

Krajša proga (800 metrov)

 Tek 2. trasa

Proga je primerna za otroke, upokojence in vse, ki imate voljo in željo udeležiti se teka, pa vam manjka malo kondicijske pripravljenosti. Proga je zelo nezahtevna, saj poteka po ravnem terenu skozi zdraviliški park.

Daljša proga (3.500 m)

Tek 1. trasa

Proga poteka delno skozi ulice mesta Laško, delno pa ob prelepem porečju reke Savinje. Primerna je za osebe, ki so kondicijsko pripravljene in niso gibalno ovirane, saj so na trasi trije rahli vzponi. Vzponom od sredine trase proti cilju sledi spust, nato pa ravni del z ovinkom do ciljne ravnine.

Če ne boste tekli prehitro, si boste lahko med tekom po daljši progi ogledali del mesta Laško, ki skriva v svojem jedru kar nekaj čudovitih arhitekturnih del.

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja