Praznični čar pri Veselih nogicah

Čeprav je od prijetnih prazničnih dni minilo že nekaj časa, še vedno v nas živijo lepi trenutki, ki smo jih preživeli na obdarovanju naših otrok in njihovih sorojencev. In prav te trenutke je najlepše opisala 11-letna Maša s svojo pesmijo Praznični čar, ki nam jo je na naši prireditvi tudi predstavila.

 


PRAZNIČNI ČAR

Prišel je zimski čas
in zunaj je že mraz.
Čeprav snega še ni,
noben od dobrih mož ne spi.

Praznikov precej nas čaka,
uživali bomo od jutra do mraka.
Ljudje imamo še poseben dar,
da čutimo ta praznični čar.

Otroci vsi se veselimo,
pojemo, čakamo in vmes kričimo,
ko med sabo si delimo,
kaj vse lahko od dobrih mož dobimo.

Avte, žoge, punčke in medvedke,
bombone, kekse in marionetke.
Vse to otroci si želimo,
saj še ne vemo, da kaj boljšega lahko dobimo. 

Igrače pomembne so stvari,
ker ta otroške sanje obogati
in otroci le srečni ter veseli
bomo zdravih  lic lahko zapeli.

Iskrena hvala, spoštovani donatorji, da ste nam omogočili, da so praznični čar čutili tudi otroci s posebnimi potrebami in njihovi sorojenci iz društva Vesele nogice. Z vašo pomočjo smo tako obdarili 66 otrok in jim polepšali praznike.

Hvala vzgojiteljicam Vrtca Laško za čudovito lutkovno igrico, Lauri in Matjažu za povezovanje programa ter našim mladim talentom: Jerneju, Maši, Anastaziji, Kaji in Tomažu, ki so s svojimi nastopi obogatili naš program.