Vesele nogice so spet tekle!

Že tretji dobrodelni tek Vesele nogice tečejo je za nami.

Vse je šlo, kot smo si želeli, malo je bilo tudi improvizacije, ampak smo z iznajdljivostjo naših pridnih in zvestih prostovoljcev tek uspešno speljali. Prepričani smo, da so vsi, ki so nas ta dan obiskali, neizmerno uživali.

Nihče ni bil ne žejen in ne lačen, za kar so poskrbeli naši donatorji. Zdrav in slasten zajtrk, po teku pa sadje in palačinke, kjer je bila ves čas čakalna vrsta. Ob koncu pa je čudovita torta zagotovo vsem pričarala širok nasmeh na obraz. Tekačem je dobro voljo in takt držala Vaška godba na pihala, prireditev pa je spretno povezovala Nina Pader.

V čast in veselje nam je, da so prireditev Vesele nogice tečejo podprli:

thermana-SI  Občina Laško  Ljubljanske mlekarne  imagesjana Pivovarna Laško image004  index stik-color  logoGal  KK Athletecropped-Tekaske-prireditve-logo-728x901 

indexLogotip_s_pozicijskim_sloganomindexindex2prenosprenos (1)prenos (2)

Medijski sponzorji:

Novi tednik  radio celje

Radio1_logoLogo Radio antena Štajerska

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja