Donacija klekljaric

Klekljarice od Save do Sevnice in Laškega so v teh dneh v galeriji Delavskega doma Hrastnik priredile razstavo svojih čudovitih ročnih del. Otvoritev razstave Šali in blazine s klekljano čipko  je bila v ponedeljek, 16. decembra ob 17. uri, razstava pa bo na ogled do 23. decembra.

Otvoritev razstave so umetnice čipke združile z dobrodelnostjo tako, da so za vsako donacijo našemu društvu donatorjem podarile čudovit klekljan okrasek za novoletno jelko.

Vsaka jelka, na kateri bo okrasek klekljaric od Save do Sevnice in Laškega, bo zagotovo nekaj posebnega, saj je vaš okrasek izdelan z ljubeznijo do te izjemne umetnosti in oplemeniten z dobrodelnostjo.

Društvo Vesele nogice se vsem klekljaricam zahvaljuje za tako lepo pobudo ter gostoljubje na otvoritvi razstave. V prihajajočem letu pa jim seveda želimo obilo prijetnega druženja ter užitkov pri njihovem ustvarjanju.

Hvala za zaupanje!