Chariyo – poglej oglas in doniraj brezplačno!

Podarite 60 sekund svojega časa in s pomočjo projekta Chariyo BREZPLAČNO donirajte sredstva našemu društvu

In kako lahko to storite?

Enostavno! Obiščete spletno stran Chariyo, izberete dobrodelni projekt, ki ga želite podpreti, pogledate oglas, odgovorite na vprašanja in dobrodelni projekt bo za vaš klik prejel donacijo. Sredstva v vašem imenu prispevajo družbeno odgovorna podjetja.

Kaj je Chariyo?

indexChariyo je mlado startup podjetje v Ljubljanskem univerzitetnem inkubatorju. Razvijajo platformo za nevsiljivo in zato učinkovitejše oglaševanje na spletu, ki zagotavlja kakovosten angažma uporabnikov na spletu, hkrati pa krepi družbeno odgovornost partnerskih podjetij. Pripravili so kratko animacijo, ki predstavi delovanje: http://bit.ly/Chariyo

Gre za inovativno oglaševalsko platformo v skladu s trendi iz tujine, ki zagotavlja 100 % gledanost oglasnih video vsebin, družbenoodgovorno komponento (75 % denarja gre za dobrodelne projekte), zbiranje povratnih informacij s strani potrošnikov, inovativno oglaševanje na FB in seveda izbiro ciljnih skupin.

Če vas rešitev zanima, vam jo z veseljem predstavijo oz. pripravijo online demo. Kontakt: Peter Černuta – peter@chariyo.com – 040 465 353.

Kako bomo porabili sredstva, zbrana v projektu Chariyo?

V življenju otrok s posebnimi potrebami se velikokrat srečujemo z njihovo nezmožnostjo komunikacije. Veliko jih, žal, ne zmore govoriti in se sporazumevati z nami. Nadomestna komunikacija pa nam je pri tem lahko v veliko pomoč. Društvo Vesele nogice želi izpostaviti knjižnico – izposojevalnico za nadomestno komunikacijo. Sredstva, zbrana v projektu Chariyo, bomo namenili za nakup specifične opreme za nadomestno komunikacijo, ki jo bomo nato posojali uporabnikom. Zaradi specifične rabe in namena posamezne opreme, ki je tudi zelo draga, bomo s tem omogočili več otrokom s posebnimi potrebami lažji dostop do potrebne opreme. V učenju nadomestne komunikacije se namreč nekatera oprema potrebuje samo nekaj tednov in prav zato je izposoja eden od boljših načinov, kako čim več posameznikom zagotoviti dostop do do nje.

Hvala za vsako vašo podporo. Z vašo donacijo bomo dali možnost mnogim, da se bodo lahko sporazumevali z okolico in nam povedali kaj si želijo.

Več o projektu si lahko preberete na spletni strani https://chariyo.com/si.