Dobrodelna gledališka predstava

limonada-slovenica-plakat-slikaVčerajšni dobrodelni gledališki prireditvi je zagodlo slabo vreme. Kljub snežnim zametom se je prireditev odvila v zelo veselem vzdušju. Zahvaljujemo se vsem obiskovalcem, ki so kljub slabemu vremenu prišli na prireditev. Igralci in vodstvo KUD Zarja Trnovlje so pokazali svoje veliko srce in se odrekli vsekakršnem honorarju v prid društva “Vesele nogice”. Zelo se moramo zahvaliti tudi vsem medijem, ki so brezplačno oglaševali dobrodelno prireditev in tako širšo javnost seznanili z dogodkom. Intersparu d.d. in Tuš d.d. Citycenter Celje pa se zahvaljujemo, da so nam omogočili v svojih prostorih v Citycentru Celje in Planetu TUŠ Celje distribucijo kart za dogodek.

Z prireditvijo je bilo zbranih 320 EUR. Naši otroci se bodo tako z vašo pomočjo lahko udeležili še nekaj hudo potrebnih terapij.

Vesel snežni pozdrav,

Vesele nogice