Donacija združenja žensk SILA društvu Vesele nogice

Kot nevladna organizacija smo financirani s pomočjo donacij in vsaka večja investicija je za nas običajno skoraj neuresničljiv korak. Zato se iskreno zahvaljujemo združenju žensk Sila, ki nam je z velikodušno donacijo pomagalo, da je naše društvo postalo ponosni lastnik vozila. S pomočjo nove pridobitve smo lahko pri svojem delu in pomoči družinam še hitrejši in bolj učinkoviti.

Hvala spoštovane dame, da ste se pripravljene nesebično razdajati in pomagati številnim organizacijam po Sloveniji.  Hvala vsem, ki pridno ustvarjate in uresničujete zastavljene cilje združenja Sila.

Zahvaljujemo se tudi Avtotehni Vis, ki je prisluhnila našim željam in nam iz svoje bogate ponudbe vozil ponudila ustrezno vozilo za nas.

SKUPAJ RES ZMOREMO VEČ! HVALA!

IMG_5153