Dobrodelni kilometri za Korak za prihodnost Veselih nogic

V akciji Dobrodelni kilometri, ki ga je med 4. junijem in 4. julijem organiziralo Društvo LAK, je v 30 dneh kar 130 tekačev in pohodnikov ter 60 kolesarjev naredilo kar 21.784 DOBRODELNIH kilometrov.

Vsak njihov prehojen ali pretečen kilometer je prispeval 0,10 € in vsakih 5 prekolesarjenih kilometrov je prispevalo 0,10 € za dobrodelne namene. Na takšen način so zbrali 823 € za naš projekt Korak za prihodnost Veselih nogic. LAKovci pa so se odločili, da znesek dvignejo na okroglih 1.000 €. S pomočjo sponzorjev so potem ta znesek povečali kar na 1.350 €! Iskrena hvala 🙏 Društvu LAK za zaupanje in podporo!

Hvaležni smo vsem, ki ste na kakršen koli prispevali k uspehu Dobrodelnih kilometrov. Hvala vsem in vsakemu posebej za vsak prehojen, pretečen ali prevožen kilometer! 💓