Dogodek Team Phoenix Akademije “Kdaj sanje postanejo resničnost?”

V nedeljo je Team Phoenix Akademija v Mariboru pričarala vzdušje polno ljubezni in miru z dogodkom Kdaj sanje postanejo resničnost? Da je bil dogodek resnično čudovit, sta poskrbeli dve čudoviti osebi in predavateljici Marija Klincov in Iza Login. Vsem gostom sta predajali znanje o tem, kaj je potrebno, da dosežemo svoje cilje in da dosežemo svoje sanje. Kaj so osnovne stvari in navade, ki jih moramo imeti, da lahko skreiramo življenje, ki si ga želimo. Okrog 200 ljudi je z veseljem poslušalo in si vse informacije tudi zapisovalo. Dogodek je bil dobrodelnega namena in izkupiček iz kart je Team Phoenix Akademija namenila društvu Vesele Nogice.

Iskrena hvala organizatorju dogodka Team Phoenix Akademiji za zaupanje in podporo našemu društvu.