Božično – novoletne voščilnice

Tudi v letošnjem letu so pridne roke mamic, očetov in sorojencev otrok s posebnimi potrebami ter naših prostovoljcev pridno izdelovale božično – novoletne voščilnice.

Vabimo vas k nakupu ročno izdelanih voščilnic. Izbirate lahko med devetnajstimi različnimi motivi, ki si jih lahko ogledate v PDF dateteki. Naše voščilnice lahko naročite na telefonski številki 041/610-284 ali na elektronskem naslovu drustvo.veselenogice@gmail.com. Pri naročilu prosimo, da navedete številko motiva in količino.

Vaša donacija 1,5 eur za voščilnico bo namenjen za pomoč otrokom s posebnimi potrebami in njihovim družinam. Sredstva bomo porabili v skladu s statutom društva in sicer za plačilo terapij, pomoč v socialnih stiskah družinam z otrokom s posebnimi potrebami, nakup pripomočkov za nego in nameščanje otrok in podobno.

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja