4. DOBRODELNI TEK VESELE NOGICE TEČEJO

Ob svoji 5. obletnici delovanja je društvo Vesele nogice priredilo že 4. dobrodelni tek Vesele nogice tečejo. Dogodek je potekal v nedeljo, 21. maja 2017 v Laškem in sicer pod častnim pokroviteljstvom predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja.

 

 

Kako smo tekli lahko vidite na spodnjih fotografijah, ki jih je posnel gospod Boris Vrabec.

 

 

 

ISKRENA HVALA VSEM UDELEŽENCEM, ZVESTIM PROSTOVOLJKAM IN PROSTOVOLJCEM TER DONATORJEM, KI STE NAM IZKAZALI SVOJE ZAUPANJE IN PODPRLI PRIZADEVANJE NAŠEGA DRUŠTVA ZA BOLJŠI JUTRI OTROK S POSEBNIMI POTREBAMI! 

 

V čast in veselje nam je, da so prireditev Vesele nogice tečejo podprli:

Občina Laško stik-color  Flaska LASKO_pivovarna_2016_LOGO_H_E_b_cmyk_S-page-001 mirosan linde logo_1 logo-lomas logo_matik center interspar

 Medijski sponzorji:

novi tednik radio celje

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja