VABILO na srečanje skupine za samopomoč »KLEPETALNICA«

Spoštovani!

Vljudno vabljeni na srečanje skupine za samopomoč  »KLEPETALNICO«,

ki bo v torek, 9. 3. 2021 ob 10.00 uri in sicer

v Kamnici, Kamniška graba 2, Maribor (stara šola Kamnica).

Ob vseh izzivih v življenju je pomembno, da o njih spregovorimo, pomembno je poiskati pomoč in človeka, ki nas posluša. Še toliko bolj pomembno je to takrat, ko gre za zdravje našega otroka in seveda nas samih. Velikokrat  je to najlažje med ljudmi s podobnimi situacijami, saj ti prav ti ljudje lahko največ dajo in ti njim. Če želite deliti svoje izkušnje in mogoče najti kakšen namig, uporaben tudi v vašem življenju, v zaupnem okolju in med iskrenimi ljudmi s podobnimi izkušnjami, se nam  pridružite. Vsekakor pa to storite, če si želite sproščenega klepeta ob kavi ali čaju.

Prijave niso potrebne, dobimo se 9. marca ob 10-ih v Kamnici!

POMEMBNO: Članstvo v društvu Vesele nogice ni pogoj za udeležbo.

Lepo vas bo srečati!

P.S. S SEBOJ PRINESITE LE VELIKO KOŠARO DOBRE VOLJE IN  POZITIVNO

ENERGIJO, ZA  OSTALO BO POSKRBLJENO.